ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

فلزیاب و طلایاب پالسی گرت ای تی ایکس (فزیاب garrett atx)

فلزیاب  Garrett ATX از تکنولوژی پالس برای یافتن کوچکترین قطعات، از جمله قطعات کوچک طلا، سکه های طلا و عتیقه جات در شرایط سخت تر استفاده می کند. طراحی کلاس اختیاری می تواند در زمین یا زیر آب تا ۱۰ فوت استفاده شود. حساسیت شدید به شما اجازه می دهد که قطعات کوچک طلای کشف کنید که دیگر ردیاب های القایی پالس از دست خواهند دهند!

طلایاب Garrett ATX فلزیاب چند کاره و چند فرکانس برای همه مناطق و شرایط شدید (زمین بسیار سنگدانه، آب شور، و غیره) است. این ویژگی دارای فن آوری القایی پیشرفته پالس، طراحی با دوام و متناسب با مشخصات نظامی و طراحی جدید کویل DD برای حساسیت شدید و یکنواخت – از قطعات کوچک تا قطعه های بزرگتر طلا است.

ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

گنج یاب ATX حتی برای کاربردهای صنعتی  ایده آل است

گنج یاب ATX برای استخراج طلا، شکار واقعی در خاک بسیار سنگین، سکه آب کم عمق و شکار جواهرات و حتی برای کاربردهای صنعتی  ایده آل است. طلایاب  ATX شامل حالت های Non-Motion و Motion، تراز زمینی پیشرفته، شاخص قدرت سیگنال LED، Iron Check، و خیلی بیشتر می باشد.

گنج یاب ATX حداکثر تشخیص در تمام اهداف را همان زمان برای شما فراهم می کند. بدون نیاز به تغییر حالت برای افزایش تشخیص یک هدف، در حالی که دیگران را ترسانده است. بدون قیمت بالا، عملکرد فوق العاده را به همراه داشته باشید.

ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

ویژگی های کلیدی فلزیاب گرت ATX

 • حداکثر تشخیص برای تمام اهداف به صورت هم زمان. بدون نیاز به تغییر حالت برای افزایش تشخیص یک هدف، در حالی که در حال جستجوی هدفی دیگر هستید.
 • زمین متعادل پیشرفته : دارای طیف گسترده ای برای تعادل زمین از زمین معدنی (سنگ آهن) به آب شور بدون تغییر به حالت های خاص است.
 • طراحی منحصر به فرد کویل جستجوی DD : افزایش احتمال یافتن اقلام کوچک بدون نیاز به کاهش سرعت کویل اسکن.
 • حالت حرکت و غیر حرکت: عملکرد مطلوب را بر اساس اولویت و شرایط شکار خود فراهم می کند.
 • ویژگی کنترل سریع آهن و تمیز قابل تنظیم

ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

فلزیاب atx نمونه ای از طلایاب های القایی پالس چند فرکانسی

این فلزیاب ATX شگفت انگیز بهترین نمونه ای از یک طلایاب های القایی پالس چند فرکانسی است. ویژگی های بزرگ این دستگاه فلزیاب عبارتند از: القای پیشرفته پالس، به عنوان فن آوری بهینه برای نفوذ سیگنال عمیق در نظر گرفته شده؛ یک طراحی قوی و قوی و یک طراحی دو بعدی کویل برای Xtreme و حساسیت یکنواخت به طلا از هر اندازه.

ایده آل برای شکار در زمین برای استخراج طلا و شکار واقعی در خاک بسیار سنگین. ایده آل برای سکه زمین، ساحل و آب کم عمق و شکار جواهرات. بهترین عملکرد را بدون پرداخت هزینه های اضافی با استفاده از دستگاه گنج یاب ATX به همراه داشته باشید.

مشخصات یک دستگاه طلایاب و فلزیاب حرفه ای

فلزیاب Garrett ATX به عنوان دستگاه چند فرکانسه

فلزیاب Garrett ATX می تواند به عنوان دستگاه نهایی چند فرکانسه نامیده می شود، ایده آل برای شکار در تمام terrains از جمله زمین بسیار سنگین شده است. در حالی که کوئل جستجو DD می تواند کوچکترین اهداف را بدون نیاز به کم کردن سرعت اسکن دقیقا مشخص کند، حالت های حرکت شکارچیان را با عملکرد کلی بهینه بر اساس شرایط و اولویت ارائه می کنند.

از لحاظ ظاهری، ATX براق، شیک و حرفه ای است. این دستگاه یک سایه نظامی از اشباع سبز است و دارای لوگوی Garrett در کنار آن است. با نگاهی به خود آشکارساز فلزی، به وضوح واضح است که برای استفاده وظیفه سنگین طراحی شده است.

اگرچه بزرگتر از معمول ترین آشکارسازهای فلزی و در سمت سنگین تر، آن را دور از سخت در دست گرفتن و می تواند به راحتی حمل شود.

ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

گنج یاب Garrett ATX یا فلزیاب گرت ای تی ایکس

گنج یاب Garrett ATX معادل ۲۰ اینچ (۰٫۵۱ متر) طول دارد که تا ۶۸ اینچ (۱٫۷۲ متر) قابل تمدید است. این وزن ۶٫۹ پوند شامل هشت باتری AA است. در کنار کویل جستجوی پیش فرض موجود در بسته خریده شده، Garrett ATX همچنین می تواند با کویل های ۱۵ اینچ با ۲۰ اینچی Mono Search Coil و ۸ اینچی Mono Search Coil کار کند. اگر چه، به طور پیش فرض ۱۰ اینچی با ۱۲ اینچی DD Search Coil بهترین کار برای دستگاه است.

ویژگی های دیگر فلزیاب garrett atx

 • فرکانس- ۷۳۰ ضربه در هر ثانیه، قابل تنظیم
 • مونتاژ آسان قطعات با همدیگر
 • سرعت در چک کردن ویژگی آهن و قابل تنظیم در تفکیک
 • نشانگر LED: نشان دادن قدرت سیگنال و محیط جاری
 • پیمایش فرکانس: کارایی بالا در حذف مداخلات RFI
 • اسپیکر خروجی: ساخته شده برای عمل در جستجوهای بدون هدفون
 • تنظیم ساده برای تازه واردین یا شکارچیان گنج باتجربه
 • حذف کردن سیگنال های ناخواسته ی محیط به آسانی، با استفاده از تنظیم مجدد صدا

ویژگی های فلزیاب گرت ای تی ایکس garrett atx

 • شیوه های همزمان و غیرهمزمان: فراهم آوردن عملکرد بهینه بر اساس شرایط و ترجیحات متغیر شما
 • پیگیری خط زمین با ۴ نصب: انتخاب راه اندازی که به سرعت تغییر بدهد زمین معدنی
 • قابلیت تنظیم میزان درجه صدای کنترل برای کاهش دادن پاسخ از سیگنال هدف بزرگ برای بهتر شدن شنیدن عمق، سیگنال سبک تر.
 • گسترش طراحی سیم پیچ جستجو DD: افزایش بررسی از گزینه های کوچکتر بدون آهسته کردن سرعت پیمایش
 • حداکثر شدن کشف در همه ی اهداف در زمان مشابه بدون نیاز به شیوه های کلید برای افزایش کشف از یک هدف در حالیکه دیگری را کم کنیم.
 • ردیاب جمع شدن/ پیش ساخته: شدت ATX می تواند همه ی قدرت با محور تمام الحاقی ()، سقوط کامل یا هر طولی در این بین عمل کند.
 • متوازن کردن پیشرفته زمین: دامنه گسترده ای در توازن زمین از زمین معدنی سنگین تا آب نمک بدون تغییر دادن در شیوه های خاص را دارد.

 

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *