لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن۱۳۹۷ آپدیت شد

فلزیاب ها چگونه کار می کنند؟

یک فلزیاب از طریق کویل جستجو متصل به پایین دستگاه کار می کند و یک میدان الکترومغناطیسی را به زمین می فرستد. این میدان الکترومغناطیسی هر هدف (اشیاء فلزی) را برای فرستادن میدان الکترومغناطیسی از خود در پاسخ، که توسط کویل ماشین دریافت می شود، هدایت می کند.

کویل هشداری را به کاربر درباره میدان الکترومغناطیسی دریافت شده با ارسال یک پاسخ هدف، ارسال می کند.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

قیمت انواع دستگاه فلزیاب و طلایاب ارزان

لیست قیمت فلزیاب طلایاب در سال ۹۷، قیمت فلزیاب, اگر برای شما قیمت فلزیاب ارزان و طلایاب مهم است در این قسمت لیست قیمت گنج یاب قیمت فلزیاب ارزان طلایاب+قیمت قیمت انواع فلزیاب, قیمت فلزیاب تصویری, قیمت فلزیاب ارزان, لیست قیمت فلزیاب, اجاره فلزیاب, لیست قیمت دستگاه گنج یاب, قیمت دستگاه طلایاب, قیمت انواع فلزیاب, فلزیاب دست ساز وجود دارد.

لیست قیمت پرفروش ترین دستگاه های فلزیاب بهمن ۹۷

محصول قیمت
Ml-611 ساخت شرکت روسیه ای جبرا برای دریافت قیمت تماس بگیربد
Ml-612 ساخت شرکت روسیه ای جبرا برای دریافت قیمت تماس بگیربد
Mdl6300 ساخت شرکت طلاکاو ۵٫۵ میلیون تومان
Wizard شعاع زن شرکت طلاکاو  ۷ میلیون تومان
Starmax نقطه زن شرکت طلاکاو ۵٫۹ میلیون تومان
Starmax نقطه زن + شعاع زن ۷٫۹ میلیون تومان
Starmsx نقطه زن + حفره یاب ۸٫۹ میلیون تومان
Gti 2500 شرکت garret آمریکا ۹۳۴ دلار ، ۱۰ میلیون تومان
Lorenz z1 شرکت لورنز آلمان ۷٫۲ هزار دلار ، ۷۳ میلیون تومان
E-trac به همراه دو کویل ۱٫۵ هزار دلار ، ۱۵٫۵ میلیون تومان
Gpx 5000 ساخت شرکت minelab ۳٫۹ هزار دلار ، ۳۹ میلیون تومان
Gpz 7000 ساخت شرکت Minelab ۷٫۹ هزار دلار ، ۷۹ میلیون تومان
Ctx 3030 شرکت minelab ۲٫۴ هزار دلار ،  ۲۵ میلیون تومان

 

با توجه به نوسانات قیمت ارز دلار و تاثیر آن بر قیمت فلزیاب و کالاهای وارداتی ممکن است بسیاری از قیمت فلزیاب های زیر با توجه به این مساله اندکی افزایش پیدا کرده است. لذا برای اطلاع دقیق تر از قیمت فلزیاب ارزان فلزیاب تصویری فلزیاب دست ساز فلزیاب ارجینال فلزیاب لورنز فلزیاب گرت فلزیاب تریسر و فلزیاب ترو ویدو و … با ما تماس بگیرید. همکاران پشتیبان ما حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.

قیمت اجاره دستگاه فلزیاب

در این قسمت قیمت های اجاره فلزیاب,اجاره فلزیاب تصویری,اجاره فلزیاب اصفهان,اجاره فلزیاب در شیراز,اجاره طلایاب در تهران,ساخت دستگاه فلزیاب,اجاره دستگاه گنج یاب در اصفهان,اجاره فلزیاب در مشهد,کرایه دستگاه فلزیاب در اصفهان,اجاره فلزیاب در شیراز,اجاره دستگاه طلایاب در اصفهان,اجاره دستگاه گنج یاب مشهد,اجاره دستگاه گنج یاب حرفه ای,کرایه دستگاه فلزیاب در اصفهان,اجاره فلزیاب در مشهد,اجاره دستگاه گنج یاب در اصفهان وجود دارد.

لیست قیمت فلزیاب ها از دی ۹۷ آپدیت شدند. برای قیمت های بروز روی پستلیست قیمت پرفروش ترین فلزیاب و گنج یاب (دی۹۷)کلیک کنید.

قیمت فلزیاب مینلب,قیمت فلزیاب جی پی ایکس ۵۰۰۰,فلزیاب مینلب استرالیا,قیمت دستگاه فلزیاب gpx 5000,جی پی ایکس ۷۰۰۰,minelab,قیمت فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰,قیمت فلزیاب جی پی ایکس ۴۵۰۰,قیمت دستگاه gpx 4500,قیمت جی پی ۵۰۰۰,جی پی ۷۰۰۰,جی پی ایکس ۷۰۰۰,قیمت دستگاه فلزیاب gpx 5000,قیمت جی پی زد ۷۰۰۰

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

لیست قیمت فلزیاب طلایاب شرکت مینلب

شرکت اوکی ام المان, قیمت فلزیاب لورنز z1, قیمت دستگاه فلزیاب لورنز z1, قیمت دستگاه گنج یاب okm, قیمت دستگاه لورنز x6, قیمت دستگاه گنج یاب لورنز, قیمت لورنز زد وان, قیمت دستگاه لورنز x5, قیمت دستگاه گنج یاب لورنز,قیمت دستگاه فلزیاب لورنز z1,قیمت دستگاه لورنز x6,قیمت لورنز زد وان,قیمت فلزیاب لورنز z1,کاتالوگ لورنز z1, شرکت لورنز,قیمت دستگاه لورنز ایکس ۶,قیمت دستگاه okm exp 5000,قیمت دستگاه فلزیاب okm,قیمت دستگاه okm exp 4000,قیمت دستگاه okm exp 4000,قیمت دستگاه گنج یاب okm,قیمت فلزیاب okm,فلزیاب okm exp 5000,او کی ام,شرکت اوکی ام المان

فلزیاب چیست؟ و فلزیاب ها چگونه کار می کنند؟

فلزیاب یک دستگاه الکترونیکی است که توسط میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان برای یافتن و ردیابی فلزات نزدیک استفاده می شود. دستگاه ها از طریق علم الکترومغناطیس کار می کنند و از اشکال و اندازه های مختلف تشکیل شده و برای مقاصد مختلف استفاده می شوند.

سرگرمی ردیابی فلزات و اشیای گران بها  مورد علاقه میلیون ها شکارچی گنج در سراسر جهان است. ماشین های مورد استفاده توسط شکارچیان (علاقه مندان به فلزیاب ها) در توانایی ها متفاوت می باشند، اما همه اساسا همان کار را انجام می دهند، فلزی را از زمین کشف می کنند.

فلزیاب ها نیز یک ویژگی برجسته در فرودگاه ها هستند و در حوادث ورزشی بزرگ برای اهداف امنیتی استفاده می شوند. آن ها توسط سرویس های نظامی و امنیتی ما برای کمک به کشف معادن، اسلحه و سلاح های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی کمک می کنند تا جهان را به مکانی امن تر تبدیل کنند.

در این مقاله قصد دارم توضیح دهم که چگونه انواع مختلفی از فلزیاب ها کار می کنند، چه کسانی آن ها را اختراع کرده و راهنمایی های مفیدی را در مورد تعادل و ویژگی های تمیز زمین ارائه می دهند.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

چه کسی فلزیاب را اختراع کرد؟

اختراع فلزیاب بعد از اختراع برق به سال های ۱۸۰۰ می رسد. آنها توسط معدن چیان طلا برای کشف و همچنین توسط دانشمندان برای پیدا کردن فلزات در زمین مورد آزمایش قرار گرفت.

علی رغم این استفاده زود هنگام از این دستگاه، اختراع فلزیاب به الکساندر گراهام بل در سال ۱۸۸۱ اعتبار می یابد. Bell برای ساخت دستگاهی برای پیدا کردن یک گلوله که پزشکان قادر به پیدا کردن در جیمز گارفیلد نیستند استخدام شد. گارفیلد در ۲ ژوئیه در واشنگتن به ضرب گلوله کشته شد و اگرچه وی از زمان ابتلا به این حمله جان سالم به در برد.

اگرچه بل یک فلزیاب قابل قبول را اختراع کرده بود، که بعدها به عنوان یک نمونه اولیه برای دستگاه های آینده مورد استفاده قرار گرفت، فلزی که در تخت رئیس جمهور قرار داشت، دستگاه را مختل کرده بود و گلوله واقع نشد.

اگر چه اولین دستگاه هادر اندازه هایی بزرگ بودند، دارای یک لوله خلاء بودند که به طور عمده در هر دو جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم برای یافتن مین های زمینی و بمب های منفجر نشده مورد استفاده قرار می گرفتند.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

Gerhard Fischer مخترع فلزیاب و طلایاب

در اوایل دهه ۱۹۰۰، Gerhard Fischer، بنیان گذار فلزیاب های برند Fisher Metal Detectors به عنوان یک مهندس تحقیقاتی در جستجوی فلزیاب های رادیویی هواپیما کار می کرد. راه حل او برای حل سنگ های تحرک سنگین، تحریف سیستم های ناوبری، موجب شد تا آلبرت اینشتین از یک فلزیاب  قابل حمل، که در نهایت یک حق ثبت اختراع شد، به اشتراک گذاشته شود.

پیشرفت های بعدی فلزیاب و طلایاب

فلزیاب دستی توسعه مداوم خود را به صورت ادامه دار دیدند که حق ثبت اختراع آن ها به فیشر در سال ۱۹۲۵ داده شد. چارلز گارت بنیانگذار از فلزیاب های Garrett بخش عمده ای در این توسعه بخش به دست آوردن فلزی تشخیص به عنوان یک سرگرمی در سال ۱۹۶۰ داشتند.

Garrett در شکست در پیدا کردن یک ردیابی که می تواند کارهایی که او نیاز دارد را انجام دهد مدام شکست می خورد تا اینکه ناامید شد. در پایان تصمیم گرفت که خودش دست به کار شده، کویل های جستجو را توسعه دهد و راندگی نوسانگر را از بین ببرد، یک تکنولوژی که او نیز حق ثبت آن را دارد.

با توجه به این که سرگرمی درحال بیشتر و بیشتر جذاب شدن است و پیشرفت های تکنولوژیکی زیادی انجام می شود، آینده برای فلزیاب ها به نظر می رسد روشن است.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

انواع فلزیاب ها

در حال حاضر ۳ نوع مختلف فلزیاب وجود دارد:

فلزیاب نوسانات فرکانس بیت

A beat frequency oscillation (BFO) به طور کلی اساسا تکنولوژی ای برای تشخیص فلز در زمین است. این سیستم با استفاده از دو کویل سیم، یکی در سر و دیگری در جعبه کنترل دستگاه کار می کند.

دو سیم پیچ به یک نوسان گر متصل می شود (از این رو نام) که توانایی تولید چندین هزار پالس از جریان در هر ثانیه دارد. هنگامی که پالس ها از طریق هر کویلی حرکت می کنند، امواج رادیویی ایجاد می کنند که توسط گیرنده مستقر در جعبه کنترل دستگاه قرار می گیرند. گیرنده با ایجاد یک صدای قابل شنیدن (مجموعه ای از صداهای) که بر اساس تفاوت فرکانس است، به کاربر گوش می دهد.

سادگی تکنولوژی BSO به این معنی است که این دستگاه ها می توانند با هزینه ای نسبتا کم ساخته شوند که به مصرف کنندگان منتقل می شود. اگر چه برخی معتقدند که آنها یک دستگاه ورودی خوب هستند، آنها به طور جدی در سطح دقت در فن آوری VLF و PI وجود ندارد

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

فلزیاب با فرکانس بسیار کم

Very low frequency یا تکنولوژی فرکانس بسیار پایین (VLF) احتمالا محبوب ترین تکنولوژی فلزیاب ها است و در اکثر دستگاه های موجود در بازار امروز استفاده می شود.

VLF با دو کویل، فرستنده و گیرنده کار می کند. کویل فرستنده حلقه بیرونی است که جریان الکتریکی قوی را در ۲ جهت تولید می کند. فرکانس فلزیاب وابسته به تعداد بارهای مسیر فعلی سوئیچ است.

کویل گیرنده که حلقه داخلی کویل است، فرکانس ها را از اهداف در زمین تشخیص می دهد و تقویت می کند.

آن ها با هم از طریق سیم پیچ فرستنده کار می کنند که جریان الکتریکی قوی را هم در بالای زمین و هم در سطح زمین دارند. هنگامی که جریان در تماس با یک هدف فلزی ایجاد می کند، تداخل آن توسط سیم پیچ گیرنده برداشته می شود که موجب می شود که آن را بزرگتر کند و از طریق سیستم صوتی شنیده شود.

فلزیاب های VLF قوی تر، دقیق تر و به طور کلی هزینه های بیشتری نسبت به BFO دارند.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

فلزیاب های پالس القایی

برخلاف فلزیاب های VLF، فن آوری پالس القایی (PI) با استفاده از یک کویل تک به عنوان فرستنده و گیرنده عمل می کند. کویل انتقال انرژی الکتریکی به زمین را ایجاد می کند و یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند. هنگامی که پالس ها در یک زمین فلزی قرار می گیرند، میدان مغناطیسی معکوس می شود و یک سیگنال ارسال می شود.

فلزیاب های PI به طور کلی گران تر هستند و مناسب برای استفاده در زمین های شدیدا معدنی مانند ساحل هستند. بر خلاف فلزیاب های VLF آن ها قادر به تشخیص بین انواع مختلف فلز نیستند و عموما سنگین تر هستند.

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب در بهمن1397آپدیت شد

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Latest Comments
 1. احسان الجق
 2. رضا حیدری
  • مدیریت بخش
 3. armin
  • مدیریت بخش
 4. حمید
 5. سیدمختار
 6. ali
  • مدیریت بخش
 7. hossein
  • مدیریت بخش
 8. hossein
  • مدیریت بخش
 9. مهرداد
  • مدیریت بخش
  • مدیریت بخش
 10. mohammad
  • مدیریت بخش
 11. محمد
  • مدیریت بخش

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *