فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

گنج یاب و طلایاب CSP86

گنج یاب CSP86 از طریق جک هدفون گوشی شما کار می کند. دیگر هم نیاز به باتری خارجی وجود ندارد. این فلزیاب با دیگر فلزیاب های مدرن امروزی تفاوت دارد. فلزیاب CSP86  برای تشخیص و ردیابی دقیق طلا و نقره از پیش برنامه ریزی شده است. این فلزیاب در دو نسخه ارائه شده است : نسخه compact : CSP86 و نسخه ضد آب، CSP86+

فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

گنج یاب و طلایاب ضد آب CSP86+

فلزیاب CSP86+ با کویل با اندازه ۲۰ سانتیمتر، یک فلزیاب ضد آب است. با تهیه این فلزیاب حرفه ای متوجه خواهید شد که این نسخه از تمامی فلزیاب های دیگر موجود در بازار سبک تر است. این نسخه یک فلزیاب چند فرکانسه همزمان ULF / VLF پیشرفته  با قابلیت تعادل خودکار زمین، تبعیض، و GPS می باشد. طلایاب CSP86 + برای بهترین عملکرد در آب شور، کالیبره شده و از پیش برنامه ریزی شده است.

کویل ارتقاء ۱۰″ کویل جدید با ماژول تقویت کننده داخلی ساخته شده به طور قابل توجهی عملکرد خانواده فلزیاب CSP86 را افزایش می دهد. کویل ۱۰″ قادر است قطعاتی به اندازه یک چهارم سکه را در عمق ۱۰″، و قطعات بزرگ تر را در عمق ۱۲″ ردیابی کند، و اهداف بزرگ تر به اندازه یک پا را می تواند در اعماقی به اندازه ۳ یا ۴ فوت کشف کند.

شارژ فلزیاب و طلایاب سی اس پی ۸۶  (CSP86) با پاور بانک

کویل جدید نیاز به یک منبع تغذیه ۵ ولت خارجی دارد که می تواند از طریق پورت USB گوشی هوشمند شما یا از طریق پاوربانک با قدرت ۵ ولتی فراهم شود. هم چنین یک پاور بانک کم صدا را همراه با این فلزیاب ارائه می کنیم که به خوبی آزمایش شده و با ماژول تقویت کننده سازگار است.این پاور بانک می تواند به کویل ما به مدت ۵۰-۱۵۰ ساعت (به حالت تشخیص و فرکانس) قدرت رسانی کند.

فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

اتصال فلزیاب و طلایاب CSP86 / CSP86+ به گوشی

RinPointer از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل می شود و هر بار فلزیاب CSP86 / CSP86+ فلزی را تشخیص می دهد ویبره می زند. در حالت RinPointer ، زمانی که در مجاورت فلزات باشید، مستقل از گوشی از هوشمندتان ویبره خواهد زد.

برای دانستن اینکه چه مسائلی را باید پیش از خرید و انتخاب فلزیاب در نظر بگیرید لینک زیر را باز کنید

راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

 

تنظیمات کویل در فلزیاب سی اس پی CSP86 / CSP86+ 

فلزیاب های با فرکانس پایین (VLF) متعلق به الگوی تعادل (IB) ساختار از دو کویل در پیکربندی DD استفاده می کنند. یک کویل فرستنده است و کویل دیگر نقش گیرنده را بازی می کند. کویل ها حتما باید در هنگام ساخت به خوبی تنظیم شوند تا بتوانند حالت تعادل زمین را حفظ کنند. به همین دلیل ما آن ها را IB می نامیم. ساختار DD به محیط زیست حساس است که در فلزیاب از آن استفاده می شود.

به عنوان مثال، مواد معدنی آب یا خاک بر عملکرد آن تاثیر می گذارد. ما از ساختار DD استفاده نمی کنیم. فلزیاب های AKYOR بر اساس تکنولوژی تعادل القایی دیفرانسیل (DIB) مبتنی بر فن آوری ثبت اختراع پیشرفته تر از IB هستند. کویل DIB دارای طول عمر طولانی تر، حساسیت کم تر به واسطه ها مانند آب شور و خاک های معدنی است، و عملکرد بهتری در محدوده تشخیص و تبعیض از خود نشان می دهد. به همین دلیل ما نتیجه خوبی از خروجی صوتی گوشی هوشمندمان می گیریم.

فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

برنامه برای گوشی های هوشمند فلزیاب سی اس پی ۸۶

برنامه گوشی های هوشمند ما یک نرم افزار پیشرفته است که استفاده از آن از بیرون به نظر آسان می آید، اما زمانی که از داخل به آن نگاه می کنیم کار با آن پیچیده خواهد بود. بیش از یک سال طول کشید تا توانستیم ده ها هزار خط کدنویسی برنامه را توسعه داده و آن را پاکسازی کرده و آن را بهبود ببخشیم تا در نهایت عملکرد مناسبی از خود نشان دهد.

ارائه برنامه تنها قدم ما نیست، بلکه بروزرسانی های منظمی نیز ارائه خواهند شد تا اطمینان حاصل شود که کاربران با آخرین ویژگی ها و الگوریتم های تشخیص / فن آوری های ارتباط برقرار می کنند. متاسفانه، ارائه پشتیبانی نرم افزاری طولانی مدت به کاربران برای هر شرکتی هزینه بر خواهد بود.

به عنوان مثال، هنگامی که ما یک الگوریتم شناسایی جدیدی را ارائه می دهیم که تشخیص عمق را بهبود می بخشد، نیازمند به یک فرآیند کامل برای پیاده سازی، اشکال زدایی و آزمایش میدانی روی چندین سخت افزار است. بنابراین، برای پوشش هزینه های توسعه از طرف ما، ما باید قیمت برای برنامه تعیین می کنند. ما در آینده برنامه ای برای انتشار رایگان نرم افزار فلزیاب مان نداریم.

فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

تنظیم خودکار فرکانس CSP86 / CSP86+ 

خانواده فلزیاب های CSP86 ازفلزیاب های طیف فرکانس فوق العاده پایین (ULF) و فرکانس پایین (VLF) را از ۱KHz تا ۲۰KHz پوشش می دهند. در حالت “همه فلزات (all metal)”، فلزیاب به عنوان یک دستگاه فرکانس قابل تنظیم کار می کند. انتخاب فرکانس درست به صورت خودکار توسط برنامه انجام می شود. کاربر فقط رسانه ای را از منو انتخاب می کند (مانند خاک خشک، خاک های معدنی، آب نمکی، …) و نرم افزار به صورت خودکار به بهترین پارامترهای فرکانس و اندازه گیری می پردازد.

پنجره گرافیکی چند فرکانسه

حالت تبعیض همزمان چند فرکانسی قابل تنظیم نیز برای تب های دقیق فلزات در یک پنجره گرافیکی امکان پذیر است.

اسکن داینامیک خطی

اسکن داینامیک دقیق نیاز به زمان بازسازی سریع، قابلیت pinpointing دقیق و پردازش و قدرت گرافیکی بالا دارد. تنها تعداد اندکی از فلزیاب های موجود در مارکت می توانند اسکن خطی پیشرفته انجام دهند. اسکن خطی داینامیک اجازه می دهد تا بتوانید چندین هدف را به صورت همزمان تشخیص دهید، هم چنین می توانید چندین هدف را که شبیه به هم نیستند را نیز ردیابی کنید، و البته اندازه این اهداف را نیز اندازه گیری کنید.

فلزیاب CSP86 مبتنی بر گوشی های هوشمند

فیلم تست دستگاه فلزیاب و طلایاب csp86 یا سی اس پی ۸۶

 

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *