ردیاب اف پی ال ۳۵

 

شعاع زن اف پی ال 35

شعاع زن اف پی ال ۳۵

توضیحات ردیاب اف پی ال ۳۵ شعاع زن حرفه ای طلا FPL 35

کاربر گرامی توجه کنید بخش تنظیم وزن این ردیاب برخلاف آن چیزی که در توضیحات آمده است ناکارامد است و در عمل توانایی سنجش وزن اجسام را ندارد.همچنین حذف ذرات این دستگاه بسیار پایین است و خطای بسیاری دارد.

توضیحات زیر برگرفته از سایت سازنده است.

ردیاب اف پی ال ۳۵ یک شعاع زن فرکانسی طلا یاب می باشد که از سیستم فول دیجیتال استفاده میکند دارای یک حذف کننده بسیار قوی و کارامد  که نه تنها بطور کامل میتونه خطای ذرات رو حذف کنه بلکه امکان تخمین وزن هدف رو هم به اپراتور میدهد. مشخصات این ردیاب از قرار زیر هست:

میزان شعاع زنی: ۶۰۰ متر در حالت بیسیم و ۴ کیلومتر در حالت باسیم (برای اهداف قوی و سنگین)
میزان عمق زنی: تا بیش از ۲۰ متر برای اهداف قوی

شما راحت میتوانید تنظیمات دستگاه را مثلا روی فلز طلا قرار دهید در کمتر از سه دقیقه آنتن های برنجی مسیر و جهت فلزات موجود در این زمین را به شما نشان میدهند. با سیستم کنترل وزن دستگاه میتوانید تعیین کنید ردیاب فقط مثلا فلزات طلای بالای ۵۰۰ گرم را برای شما ردیابی کند همچنین پس از تعیین جهت شما توسط این دستگاه میتوانید نقطه زنی کنید و حتی عمق فلز موجود در خاک را بدست آورید.

این دستگاه به راحتی میتواند در یک زمین ۶۰۰ متری فلزاتی طلا، نقره، برنز، مفرغ، مس، برنج، الماس سفید، اسکناس کاغذی، پلاتین، سرب، روی، آلومینیوم، آهن،کربن(گرافیت زغال) ، مگنت (همان مغناطیس-بسیار مناسب برای فلزات قدیمی) ، حفره (چاه، تونل ها و اتاقک های زیرزمینی) به راحتی پیدا کند همچنین دارای یک مود فرکانس آزاد برای اپراتورهای حرفه ای است.

مکمل ردیاب fpl 35

مکمل ردیاب fpl 35

مکمل ردیاب قوی دیجیتال fpl35 دستگاهی هست که جداگانه همراه دستگاه اصلی ارائه میشود.توسط این دستگاه کوچک و با ارزش قدرت دستگاه اصلی دو برابر شده و بسیاری از خطاهای اپراتوری شامل مواد معدنی خاک، مغناطیس، ریشه درختان و حتی یون های آلوده کننده خاک از بین می رود.

شعاع زن طلا

شعاع زن طلا

این دستگاه بصورت ثابت و در زمین قرار میگیرد و توسط یه فیش به هندزفری تلفن همراه اندرویدتان متصل میشود.این نرم افزار اندروید، همراه دی وی دی آموزشی دستگاه داخل کارتون دستگاه میباشد و همچنین فیلم آموزشی مکمل در آن قرار دارد.

کاربر گرامی توجه کنید بخش تنظیم وزن این ردیاب برخلاف آن چیزی که در توضیحات آمده است ناکارامد است و در عمل توانایی سنجش وزن اجسام را ندارد.همچنین حذف ذرات این دستگاه بسیار پایین است و خطای بسیاری دارد.

[ssba]

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

Latest Comments
  1. محمد
    • مدیریت بخش
  2. usef savadkohi
  3. رحمان

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *