راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

چه مسائلی را باید پیش از خرید و انتخاب فلزیاب در نظر بگیرید؟

یک دستگاه فلزیاب را نباید صرفا بر اساس پیشنهاد یک شخص خریداری کرد (مهم نیست که آن فرد یک دوست خوب باشد). اگر شما در این عرصه فردی تازه کار هستید، باید بدانید که کاربرانی که مدت طولانی ای از فلزیاب ها استفاده می کنند، می توانند به مدلی خاص و مارک فلزیاب که از آن ها استفاده می کنند، متعهد باشند. آن ها به طور کلی با هر چیز جدید تر یا متفاوت تر نا آشنا هستند. در سال های اخیر بسیاری وسائل الکترونیک و ویژگی های جدید به دست آمده اند. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که شما وسیله ای تازه و با قابلیت های گسترده را انتخاب می کنید.

راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

فکر می کنید هر چند وقت یکبار از فلزیاب خود استفاده خواهید کرد؟

آیا قصد دارید فلزیابی را بخرید تا هر از گاهی در ساحل و یا دریاچه ای به ردیابی فلزات بپردازید؟ یا اکنون می توانید زمان بیشتری را برای این کار بگذارید، و خودتان را با وقت اضافی بیشتری می بینید؟ این واقعیت است که بیشتر فلزیاب ها در حال حاضر در بازار بسیار خوب هستند. این نیز یک واقعیت است که شما پول بیشتری را صرف می کنید، شما ویژگی های بیشتری را برای کمک به شما در شناسایی موارد مورد نظر پیدا خواهید کرد.

از فلزیاب تان در چه مکانی استفاده می کنید؟

آیا شما در ساحل، در نزدیکی کشور کشف طلا و یا در یک منطقه ای زندگی می کنید که بسیاری از آثار و سکه قدیمی در آن قرار دارند. اگر می خواهید یک فلزیاب خاص داشته باشید، باید به انتخاب فلزیاب تان توجه ویژه ای کنید. برخی از فلزیاب های حرفه ای دارای بیش از یک حالت عمل هستند و می توانند برای انواع مختلف تشخیص استفاده شوند.

راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

بیشتر فلزیاب  ها به عنوان وعده توسط تولید کنندگان انجام خواهد شد. با این حال، مارک های مختلف از آشکارسازهای دارای ویژگی های مختلف و ویژگی های. برخی از آشکارسازها ممکن است نیاز به سرعت چرخش متفاوت داشته باشند و برخی ممکن است بیشتر از دیگران وزن کنند. با این حال، یکی دیگر از قابلیت ها (برای سهولت حمل و بسته بندی) تعداد قطعه هایی است که فلزیاب جدا می شود.

آیا بیش از یک نفر از فلزیاب استفاده می کند؟

آیا بچه های کوچک تر از این فلزیاب استفاده می کنند؟ اگر این یک فلزیاب خانواده باشد، مهم است که شما اندازه فلزیاب را در نظر بگیرید، از جمله چگونگی کوتاه بودن قطب. برخی از فلزیاب ها راه های بیشتری برای تنظیم “مناسب” به فرد دارند. برخی از روش های دیگر که فلزیاب ها را تنظیم می کنند این است که جعبه بازو می تواند بالا یا پایین بیافتد و جعبه حاوی هیئت مدیره و کنترل ها را می توان از قطب خارج کرد و در کیسه کوچک نصب شده است. بسیاری از مردم به ما می گویند: “من همیشه می خواستم این کار را انجام دهم!”

راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

برای خرید فلزیاب تان چقدر بودجه دارید؟

خبر خوب این است که قیمت ها هرگز برای استفاده آسان از فلزیاب های اتوماتیک کامل آسان نیست. یک راه خوب برای مشاهده خرید این است که تصمیم بگیرید چه مقدار پولی را صرف هزینه کنید. نظر ما این است که شما این خرید را در مقایسه با سایر کالاهای ساخته شده خود اندازه گیری می کنید. اگر فردی هستید که مایل به خرید بالای خط هستید، تمام محصولات برجسته، خرید یک آشکارساز متفاوت است.

یا شاید قصد شما این است که سرگرمی را بدون پریدن از روی آن سعی کنید. انعطاف پذیری داشته باشید و در مورد گسترش دلار مانند ۱۷۵٫۰۰ دلار به ۲۷۵٫۰۰ دلار یا ۳۰۰٫۰۰ دلار تا ۵۰۰٫۰۰ دلار فکر کنید. همیشه حداقل مدل دوم را در نام تجاری خریداری کنید. شما چند زنگ و سوت و چندین کنترل بیشتر بر شناسایی خود خواهید داشت. خرید کامل به این معنی است که شما نیز به برخی از لوازم جانبی مانند ترول ها، هدفون ها و پوشش های سیم پیچ نیاز دارید. بنابراین دیگر منتظر نیست اجازه ندهید شخص دیگری چیزی پیدا کند که شما می تواند باشد.

راهنمای خرید فلزیاب مناسب بر اساس نیاز فرد

اجازه ندهید حرف های افراد دیگر روی تصمیم تان تاثیر بگذارد

وقت گذراندن با فلزیاب های دیگر می تواند کاری بسیار جالب و آموزنده باشد. شما می توانید مقدار زیادی از تجارب این افراد یاد بگیرید و می توانید زمان تان را با افرادی که به همان اندازه در مورد ردیابی همانند شما پرشور و اشتیاق هستند، صرف کنید. اما، درست همان طور که در هر سرگرمی وجود دارد، در دنیای فلزیابی هم افرادی وجود دارند که ادعای دانستن همه چیز را دارند. آن ها چشم های خود را روی دستگاه های با قبلیت کم یا نام تجاری که شما انتخاب می کنید می اندازند و برای خرید آن ها حرف های مختلفی خواهند زد. آن ها سعی خواهند کرد احساس کنید که یک ماشین مدل پایین تر را انتخاب کرده اید.

 

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *