بهترین مکان برای گنج یابی و طلایابی کجاست؟

پس از خرید اولین فلزیاب واقعی خود از فروشنده معتبر که می تواند با تمام سوالات خود را دریافت راه اندازی و نحوه اداره خود را فلز خود را آماده برای شروع فرایند انتخاب خوب فلزات تشخیص سایت ها به شما کمک کند.

یک مکان خوب برای شروع شکار گنج منطقه ای است که توسط مردم برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته و ممکن است امروز یا فردا استفاده نشود. دیگر مناطق بزرگ که می تواند جای خوبی برای شروع پیدا کردن گنج باشد، مناطقی است که اخیرا توسط بسیاری از مردم در زمان های اخیر استفاده شده است.

بهترین مکان برای گنج یابی و طلایابی کجاست؟

تحقیق و بررسی خوب، حتما نتیجه خواهد داشت

تحقیق قبل از رفتن به منطقه گنجیابی و شروع فلزیابی بسیار مهم است. همیشه هوشمندانه است که به دنبال اطلاعات یا منابعی که ممکن است اطلاعات را در مورد مناطق قابل تشخیص فلزات قدیمی تر ارائه دهد. برخی از این ایده ها برای چک کردن می توانند گزارش های استخراج معادن قدیمی، برنامه های قدیمی شهر محلی یا اسناد و لعنت کردن افراد مسن تر در این منطقه باشد.

افراد سالمند اغلب ثروتمند از اطلاعات ارزشمند در خانه های قدیمی تر، زمین های بازی، مدارس، سوراخ های شنا و مکان های شکار ممکن است قبل از اینکه پاره شده یا منتقل شوند، زیاد است. اینها می توانند با اطلاعات و دانش مسلحانه، از بهترین مکان هایی برای شناسایی فلزات باشند.

مزرعه ها یکی از بهترین مکان ها برای گنج یابی می باشد

مزرعه ها یا مناطق باز نیز جای مکان بسیار خوبی برای شناسایی و فلزیابی هستند. به خصوص به دلیل این که سایت هایی تمیز تر هستند، می توانند مناطقی مناسب برای آموزش و یادگیری فلزیابی باشند. مزرعه های قدیمی می توانند یکی از مکان های پربار برای رفتن به شکار گنج با یک فلزیاب باشند.

برخی از ارزشمندترین گنجینه ها و یافته ها در مناطق باز یافت شده اند. در هنگام چرخش و چرخش زمین، اشیا عمیق تر که زیر آن زیر خاک بود، گاهی اوقات به لایه های بالای خاک نزدیک می شوند و می توانند شناسایی شوند. تنها نکته ای که ممکن است اتفاق بیافتد آسیب به گنجایش بالقوه توسط ماشین آلات مزرعه است.

بهترین مکان برای گنج یابی و طلایابی کجاست؟

از آنجا که خاک فشرده نشده است، این مزرعه ها کار را برای حفاری آسان کرده اند. مطمئن باشید که همیشه از صاحب مزرعه ها اجازه می گیرید، اغلب آن ها شما را به بهترین نقاط هدایت می کنند یا به شما مناطق بیشتری را برای جستجو می دهند! همچنین یک توصیه خوب برای امضای یک قرارداد کتبی با کشاورز با تعیین برنامه هایی در مورد چگونگی نگهداری همه یافته ها خواهد بود.

تقریبا تمام مزرعه ها و یا مناطق باز به نوعی تاریخی برای خود دارند. بسیاری از فعالیت های گذشته در گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند. این شامل مراسم تشییع جنازه، احزاب، سیرک ها، اردوگاه های جنگ داخلی، سایت های تجاری و زمینه های مدرسه می باشد. برای شناسایی تاریخچه آن ابتدا باید ابتدا زمین مورد تحقیق قرار گیرد. با نقشه های قدیمی تر از منطقه. به دنبال نشانه های مشترک از مسیرهای پیاده روی مانند واگن، چیزهایی که در درختان رشد کرده و نشانه های قدیمی در پست های حصار بگردید.

شهرهای متروک یکی از بهترین مکان ها برای گنج یابی می باشد

شهرهای متروک اغلب در سراسر دنیا وجود دارند، تنها کافی است فردی که به دنبال آن است، در نقشه ها و کتاب های قدیمی تر نگاه کند. معادن قدیمی، شهرها یا شهرهای راه آهن، می توانند از گنجینه های بالقوه و سکه ها استفاده کنند. با این حال، برخی ممکن است در حال حاضر در زمین های خصوصی یا متعلق به دولت و یا شهر است.

با مجوز مورد نیاز، شهرهایی که از شهرهای دور شهر استفاده می کنند می توانند مکان های شگفت انگیزی برای شناسایی فلزات باشند. اغلب با آهن در زمین خاک می شود، به طوری که آنها اغلب می توانند خراب شوند. با معامله و فروش اقلامی که در آن ها پیدا کرده اند، ممکن است سکه های قدیمی یا چیزی در مورد آن را پیدا کنید.

بهترین فلزیاب برای طلایابی در ساحل کدام هستند؟

 

کلیساها و حیاط مدارس یکی از بهترین مکان ها برای گنج یابی می باشد

کلیساها و حیاط های مدارس قدیمی مکان های عالی هستند که اغلب برخی از قدیمی ترین سکه ها را می توان در آن ها به راحتی کشف کرد. به طور گسترده ای شناخته شده است که اغلب کلیساها و مدارس ابتدا ساخته شده و برخی از قدیمی ترین ساختمان ها در شهرها، پراکندگی و یا جامعه هستند. اغلب سالها قبل از اولین خانه یا فروشگاه در منطقه ساخته شده است.

هر یکشنبه و چهارشنبه ها، خانواده های کلیسا در آن ساختمان هایی که هدایا را در قالب سکه ها و اشیاء با ارزش به کار می برند، متصل می شوند. اغلب بهترین مکان برای جستجوی سکه های قدیمی در کلیساها یا مدارس، درختان قدیمی یا ورودی های ساختمان ها است.

این جایی است که مردم در زیر سایه ایستاده اند تا صحبت کنند و ناهار و یا بچه ها را بازی کنند. برای اشاره به سکه ها، آثار قدیمی نیز در بسیاری از کلیساهای خود یافت می شود. در طول سال های گذشته، پارک ها برای اهداف بسیاری مانند سیرک، نمایشگاه های دولتی، کنسرت ها و احزاب مورد استفاده قرار گرفته اند. بنابراین، البته به درختان بزرگ در منطقه برای نقاط داغ نگاه کنید!

بهترین مکان برای گنج یابی و طلایابی کجاست؟

ساحل یکی از بهترین مکان ها برای گنج یابی می باشد

ساحل، همیشه منطقه مورد علاقه ی همه مردم برای ردیابی و فلزات گرانبها است، خصوصا طلا!!! اکثر ساحل ها خصوصی یا عمومی هستند و اجازه می توانند به راحتی از صاحبان یا پارک های محلی به دست آورند. گاهی اوقات مجوزهایی که برای شناسایی فلزات در سواحل آب نمکی اعطا شده است فقط برای دریاها است. سواحل آب نمک به دلیل تغییرات بزرگ حلقه های طلا و طلا و جواهر، مکان های شگفت انگیزی برای شناسایی فلزات است. برای اشاره به حفر بسیار آسان است که می تواند انجام شود. راه های متعددی وجود دارد که مردم می توانند فعالیت هایی را که در هر روز اتفاق می افتد، از دست بدهند.

افرادی که از ورزش های فضای باز، دویدن یا حتی دراز کشیدن در ساحل مورد علاقه خود لذت می برند، علت یافتن برخی از حلقه ها، سکه ها و موارد گرانبهایی هستند که ممکن است در این مناطق یافت می شوند. تورم انگشتان دست و انگشتان شما اغلب باعث از دست رفتن مواردی است که مردم متوجه آن نمی شوند. اگر در طول تابستان شلوغ و یا فصل تعطیلات اغلب می تواند بهترین زمان برای تشخیص است.

بهترین مکان برای گنج یابی و طلایابی کجاست؟

یک ساعت یا ۲ در مقابل غروب خورشید قبل از ساحل اشغال شده است و یا بلافاصله پس از آنکه تعداد زیادی از مردم برای مدت زمان آن را ترک کرده اند زمان خوبی است. پس از یک طوفان اتفاق افتاده است احتمال وجود دارد که سکه ها و حلقه های خوب که در زیر شن و ماسه عمیق زیر خاک سپرده شده اند در حال حاضر به سطح و ساحل یا حداقل به سطح نزدیک تر می شود.

یک فلزیاب خوب می تواند بسیاری از گنجینه های پنهان را هنگامی که در مکان مناسب استفاده می شود پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که با ما تماس بگیرید تا ببینید آیا دستگاه شما کاری را که شما می خواهید انجام می دهد یا برای اطلاعات در مورد خرید دستگاه مناسب برای شما انجام می دهد.

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *