بهترین طلایاب ها کدام هستند؟

آیا به دنبال بهترین فلزیاب برای یافتن طلا های دفن شده در زیر زمین هستید؟

یافتن قطعات کم یاب طلا، و یا رگه هایی از این طلای با ارزش می تواند به واقعیت بپیوندد. بر خلاف شکار گنج برای سکه ها، جواهرات و یا عتیقه جات، انتخاب تجهیزات صحیح برای استخراج طلا نیز نیاز به بررسی دقیق دارد. اگر شما به دنبال پیدا کردن قطعات یا طلا های طلای هستید، پیشنهاد ما این است که حتما تا انتها این مطلب را مطالعه کنید.

آیا شما به دنبال مقادیر زیادی از سکه های طلا یا شمش طلای دفن شده در زیر زمین هستید؟ در صورتی که دنبال این مورد باشید، آنچه شما دنبال آن هستید، یک جعبه دایره ای یا فلزیاب جستجوی فلز در عمق  زیاد مانند یکی از موارد زیر است:

 • Detech SSP 5100 Deep Seeking Metal Detector System
 • Garrett GTI 2500 Metal Detector with Depth Multiplier
 • Fisher Gemini 3 Metal Detector
 • Makro JeoHunter 3D Dual System
 • Makro JeoTech
 • DRS Electronics Proradar X1 Professional
 • DRS Electronics Stealth Scanner Pro
 • Nokta Makro Invenio Pro Pack Smart Metal detector and Imaging System

بهترین طلایاب ها کدام هستند؟

بهترین دستگاه فلزیاب و طلایاب ها برای افراد

در اینجا لیستی از بهترین طلایاب ها را مشاهده می کنید. اگر در این عرصه فردی تازه کار هستید، لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. علاوه بر فلزیاب، به یک مجموعه با کیفیت از هدفون فلزیاب، یک کلنگ و یک کیف برای حمل کردن نیاز خواهید داشت.

بهترین طلایاب ها برای افراد تازه کار 

 • Tesoro Vaquero
 • Fisher Gold Bug
 • Fisher F-70

بهترین طلایاب ها برای افراد در حد متوسط 

 • Tesoro Lobo SuperTRAQ
 • Garrett AT Gold
 • Makro Gold Racer
 • Whites GoldMaster GMT
 • XP ORX

بهترین طلایاب ها برای افراد حرفه ای 

 • XP DEUS with GoldField Program
 • Garrett AT Max
 • Garrett ATX
 • Garrett ATX with Deepseeker Package

بهترین طلایاب ها کدام هستند؟

دستگاه طلایاب من تا چه عمقی را بررسی خواهد کرد؟

سوال بهتر می تواند است این باشد که عمقی که ما در واع به آن نیاز داریم چقدر است؟ طلایاب های  مددرن می توانند طلا را حتی به اندازه یک نصف دانه کشف کنند. هرچقدر که اندازه هدف بزرگ تر می شود، قطعات طلا نیز می توانند در عمق بیشتری یافت شوند.

یک طلا به اندازه یک دانه می تواند در عمق ۱-۲ اینچ کشف شود. یک قطعه با اندازه سر کبریت می تواند در عمق ۳-۵ اینچ قرار گیرد. ابعاد یک نیم دلار آمریکا می تواند در عمق ۹ تا ۱۱ اینچ قرار داشته باشد. قطعات بزرگ تر می توانند در عمق بیش از یک پا با یک فلزیاب سبک پالس القایی کشف شوند.

انواع و سایز کویل برای یافتن طلا

کویل های جست و جو در دو نوع وجود دارند: Concentric و Widescan. نوع Concentric برای تمیز دادن ترجیح داده می شود. Widescan کمتر تحت تاثیرمعدنی بودن زمین قرار دارد. به طور کلی، جستجوگرهای بزرگتر عمق بیشتری را با قطعات بزرگتر و پوشش زمین بهتر به ارمغان خواهند آورد. با این حال، حساسیت به قطعات کوچکتر ممکن است قربانی شود. جستجوگرهای کوچکتر حساسیت بیشتری نسبت به اشیاء کوچکتر و تفکیک هدف را در خاک خالی بیابند.

بهترین طلایاب ها کدام هستند؟

انواع طلایاب ها و دستگاه های فلزیاب

به طور کلی، طلایاب ها در دو دسته قرار می گیرند. آن ها یا فرکانس VLF فرکانس بالا هستند که بسیار حساس به طلا یا مدارهای فرکانس پالس القایی هستند. مدارهای VLF به طلا بسیار حساس هستند، اما آن ها نیز به مواد معدنی در خاک حساس هستند. متاسفانه این مواد معدنی در مناطق بسیار معدنی استخراج طلا در جهان وجود دارد. خبر خوب این است که این آشکارسازها را می توان برای فیلتر کردن بیشتر تداخل مواد معدنی تنظیم کرد. قدرت اصلی طلایاب های پالس القایی این است که در سخت ترین شرایط معدنی زمین و پیدا کردن قطعات بزرگ طلای در عمق افراطی را نادیده می گیرند.

به طور کلی، طلایاب ها در دو دسته قرار می گیرند. آن ها یا فرکانس VLF فرکانس بالا هستند که بسیار حساس به طلا یا مدارهای فرکانس پالس القایی هستند. مدارهای VLF به طلا بسیار حساس هستند، اما آن ها نیز به مواد معدنی در خاک حساس هستند. متاسفانه این مواد معدنی در مناطق بسیار معدنی استخراج طلا در جهان وجود دارد. خبر خوب این است که این آشکارسازها را می توان برای فیلتر کردن بیشتر تداخل مواد معدنی تنظیم کرد. قدرت اصلی طلایاب های پالس القایی این است که در سخت ترین شرایط معدنی زمین را نادیده گرفته و قطعات بزرگ طلای را در عمقی افراطی پیدا می کنند.

آیا من نیازی به سیستم توازن زمین نیازی دارم؟

بیشتر طلایاب ها سیستم کنترل دستیابی به توازن زمین استفاده می کنند. این ویژگی به دستگاه اجازه می دهد تا محتوای کلی آهن در زمین را فیلتر کند. با نیاز به توازن زمین، پس از آنکه یک یا دو بار آن را انجام داده اید، از طبیعت دوم خبری نخواهید شد. آشکارسازهای فلزی که دارای ردیابی زمین های اتوماتیک هستند، نیاز به تنظیم کمتری دارند و نویز سیگنال  زمین را کمتر اشتباه تولید می کنند.

آیا طلایاب من موارد فاقد ارزش را حذف می کند؟

طلایاب ها برای یافتن فلزات طراحی شده اند. در حالی که پیدا کردن کوچک ترین قطعات، این طلایاب ها همچنین فلزات زباله را نیز خواهند یافت. اکثر این واحدها توانایی تنظیم قطعات معمول آهن و فولاد را دارند. طلایاب های پالس القایی برای فیلتر کردن آیتم های زباله طراحی نشده اند.

جایی بروید که طلا و گنج هست!

شما می توانید بهترین طلایاب در جهان را بخرید، اما اگر وقت خود را برای تعیین سایت درست نگذارید، تلاش های شما شامل یافتن طلا نخواهند بود. اطمینان حاصل کنید که مکانی را بررسی می کنید که ثابت شده طلا دارد. کمی وقت صرف تحقیق شما چندین بار به شما پرداخت خواهد شد. مناطق تولید طلا به خوبی مستند می شوند و می توانند از طریق کتابخانه، اینترنت یا یکی از کتاب های بسیار عالی در مورد شکار قایقرانی تحقیق کنند.

همیشه مطمئن شوید که مالکیت زمین را بررسی کرده و با صاحبان ادعا تماس بگیرید اگر نیاز به اجازه گرفتن یک ناوگان محلی در یک منطقه خاص دارید. بالاتر از همه، از آن لذت ببرید و ممکن است تلاش های شما پاداش هایی طلایی داشته باشد.

بهترین طلایاب ها کدام هستند؟

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۸۵۴۰ تماس بگیرید.

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *